Najlepszy czas na odpoczynek w ogrodzieLato to  dobry czas na relaks wśród przyrody i kwiatów. Jeśli masz własny dom, powinieneś pomyśleć o tym, jak uczynić go wygodnym i funkcjonalnym.

Technorattan - główne zalety

Najbardziej nowoczesne i funkcjonalne meble wykonane są z nowoczesnego materiału technorattan. Jego struktura i wygląd są podobne do rattanu naturalnego, który jest wytwarzany z okrągłych drzew palmowych, ale jest on znacznie wygodniejszy w użyciu, trwały i bardzo wytrzymały. Może trudno w to uwierzyć, ale technorattan jest odporny na warunki atmosferyczne, nie wchłania wilgoci, nie wysycha i nie blaknie na słońcu. Jest również bardzo odporny na promieniowanie UV. Jest lekki, trwały i estetyczny. Jego żywotność szacuje się na 15 lat. Oprócz komfortu, jaki oferują meble technorattanowe, przez wiele sezonów wyglądają one imponująco. Dzięki temu można się nimi cieszyć przez długi czas i mieć pewność, że nadal są w doskonałym stanie.

Technorattan jest wykorzystywany do produkcji mebli ogrodowych i restauracyjnych, kompletów wypoczynkowych, krzeseł, stołów, podstawek pod doniczki, skrzyń i pudełek. Praktycznie można nimi wyposażyć cały ogród.

Wygodny wypoczynek: wakacje w ogrodzie

Wysokie temperatury i słońce zachęcają do leniuchowania na słońcu, a leżaki i krzesła ogrodowe są do tego idealne. Wygodny leżak powinien być lekki i jednocześnie wytrzymały. Wygodny leżak powinien być zarówno lekki, jak i wytrzymały, a także solidnie wykonany. Dodatkowym atutem jest wyprofilowany podłokietnik i ciekawa kolorystyka. Obecnie dobrym wyborem są kolory beżowy, szary, brązowy lub czarny.   

Z kolei do nocnego odpoczynku nadają się sofy technorattanowe z dużymi poduszkami, które nie tylko zapewniają komfort, ale także ożywiają meble w jednolitym kolorze.